Relax Radziwiłłów 3-3 Wrzos Międzyborów

9 marca Relax przystąpił do przedostatniego sparingu przed zbliżającą się rundą wiosenną warszawskiej klasy B.

Rywalem - Wrzos Międzyborów, plasujący się w czołówce A klasy.

Relax rozpoczął w składzie: Agrestowski - Heleniak, Wojciechowski, Sitkiewicz, Pokorski - Chwedorczuk, Kujawa, Koziarski, Kośmider, Trojańczyk - Melon. Początkowo gra była wyrównana. Obie drużyny stworzyły sobie kilka sytuacji, jednak większa skutecznością popisywali się gracze Wrzosu i to oni prowadzili do przerwy aż 3-0.

W przerwie trener Rastawicki dokonał kilku roszad i na placu pojawili się m.in. Dubielecki, Królewski oraz Trzciński. Relax przejął inicjatywę i stwarzał kolejne sytuacje bramkowe. W międzyczasie na boisku zameldowali się Adamek oraz Pupecki. Ten drugi ustalił wynik meczu na 3-3. Wcześniej trafiali Koziarski oraz Chwedorczuk.

Za tydzień Relax rozegra ostatni sparing przed pierwszym meczem ligowym z Ożarowianką II Ożarów.