Relax Radziwiłłów 3-2 Guzovia Guzów

W środę 4. października Relax rozgrywał zaległe spotkanie z Guzovią Guzów. Mecz w pierwotnym terminie nie odbył się z powodu złego stanu murawy.

Trener Rafał Woziński do gry w pierwszym składzie delegował następującą jedenastkę: T.Agrestowski, M.Kośmider, M.Piątek, Ł.Kujawa, J.Rutkowski, K.Sitkiewicz, R.Aleksandrowicz, B.Wojciechowski, K.Pokorski, K.Koziarski i M.Mojski.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Na drugą połowę seniorzy Relaxu wyszli zmotywowani co potwierdziły szybko strzelone dwie bramki - obie po rzutach rożnych. Najpierw Rafał Aleksandrowicz pokonał bramkarza gości, kilka minut później wynik podwyższył Mateusz Piątek. Goście odpowiedzieli bramką kontaktową, na 2-1 wykorzystując błędy Relaxu w defensywie. Relax szukał trzeciej bramki. W 70 minucie Konrad Koziarski wrzucił piłkę z narożnika boiska, bramkarz gości popisał się niefrasobliwą obroną, po której piłka wpadła do siatki - 3-1 dla Relaxu. W ostatnich minutach meczu po zamieszaniu w polu karnym gospodarzy napastnik przyjezdnych zdołał oddać strzał ustalając wynik spotkania na 3-2.

Na boisku w drugiej połowie pojawili się również: N.Nowak i M.Dubielecki.

Było to pierwsze spotkanie Relaxu rozgrywane na własnym boisku w tym sezonie. W najbliższą niedzielę o godz. 14:00 zagramy z zespołem AP II Żyrardów na sztucznym boisku Aqua w Żyrardowie.