Relax Radziwiłłów 6-1 Tur Jaktorów

We wtorek (15.08.2017) Relax Radziwiłłów rozegrał mecz w ramach rozgrywek Pucharu Polski. Rywalem seniorów Relaxu był zespół Tura Jaktorów. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem podopiecznych Rafała Wozińskiego 6:1.

Pierwszą 11-stkę, która wybiegła od pierwszych minut na boisko utworzyli: T.Agrestowski, K.Wojciechowski, M.Pupecki, M.Piątek, J.Rutkowski, M.Kośmider, R.Aleksandrowicz, B.Wojciechowski, K.Koziarski, K.Pokorski i M.Dubielecki.

Po pierwszej połowie Relax prowadził 3:0 po bramkach K.Koziarskiego, M.Kośmidra i R.Aleksandrowicza.

W drugiej połowie M.Kośmidra zmienił Norbert Nowak. Relax konsekwentnie prowadził grę i szukał okazji do kolejnych bramek. Z boiska zeszli M.Pupecki, J.Rutkowski, M.Dubielecki, K.Pokorski a w ich miejsce pojawili się D.Szuplewski, J.Napiórkowski i K.Kwaczyński i D.Badowski.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:1 dla Relaxu po trzech bramkach strzelonych w drugiej połowie przez M.Piątka, D.Badowskiego i J.Napiórkowskiego.

W najbliższą sobotę Relax rozegra pierwsze spotkanie ligowe. Mecz odbędzie się w Teresinie o godz. 17:00 a rywalem seniorów będzie Sokół Budki Piaseckie.