Relax Radziwiłłów 5-1 Pogoń Wiskitki

W sobotę 6. maja Relax podejmował na własnym boisku Pogoń Wiskitki.

Mecz rozpoczął się o godz. 12:00. Seniorzy wyszli na boisko w asyście dzieci z naszej Szkółki Piłkarskiej.

Kamil Kapciak do gry w pierwszym składzie powołał następujący skład: T.Agrestowski, A.Świeca, M.Głowacki, J.Rutkowski, M.Pupecki, D.Badowski, R.Aleksandrowicz, N.Nowak, M.Piątek, K.Pokorski, M.Mojski.

Już w 10. minucie pierwszą bramkę dla Relaxu strzelił M.Mojski, 5 minut później podwyższył wynik na 2-0. Relax naciskał na Pogoń konstruując kolejne ataki co przełożyło sie na dwie kolejne bramki jeszcze przed przerwą. Po przerwie na boisku pojawił się Damian Kasza w miejsce Rafała Aleksandrowicza. Relax przeważał, na kolejną bramkę nie trzeba było długo czekać. Po wrzutce M.Kośmidra Daniel Badowski pokonał bramkarza Pogoni strzałem z główki. Goście zdołali odpowiedzieć jedną bramką.

Mecz zakończył się wynikiem 5-1.