Relax Radziwiłłów 2-1 AP II Żyrardów

W sobotę, 10 marca 2018 Relax Radziwiłłów rozegrał kolejny sparing w ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2017/18.

Tym razem rywalem naszych seniorów był zespół AP II Żyrardów. Mecz został rozegrany o 14:00 na boisku Aqua w Żyrardowie. Trener Woziński do gry od pierwszych minut wyznaczył następującą jedenastkę: T.Agrestowski, M.Kośmider, M.Piątek, Ł. Jaroszewski, J.Rutkowski, S.Chwedorczuk, B.Wojciechowski, Ł.Kujawa, K.Pokorski, K.Koziarski i M.Dubielecki.

Od początku spotkania inicjatywa utrzymywała się po stronie Relaxu, który zdecydowanie częściej utrzymywał się przy piłce. Konsekwencja w grze Relaxu przyniosła efekt w 20 minucie meczu. B.Wojciechowski obsłużył podaniem K.Koziarskiego, który przyjęciem minął obrońcę AP II i strzałem w krótki róg zdobył bramkę. Goście odpowiedzieli w 35 minucie bramką po swoim rzucie rożnym.

Po przerwie na boisku zameldowali się Ł.Pupecki, J.Napiórkowski i niespełna 15-letni K.Gołębiowski. Trener Rafał Woziński rotował składem sprawdzając zawodników na różnych pozycjach. Nie przeszkodziło to jednak w prowadzeniu gry i konstruowaniu akcji krótkimi podaniami. W 75 minucie M.Piątek dograł wzdłuż pola karnego do K.Gołębiowskiego a ten nie zwykł marnować takich sytuacji i technicznym strzałem w długi róg dał zwycięską bramkę Relaxowi.

Relax wygrał z AP II Żyrardów 2-1 a K.Gołebiowski rozgrywający 3-ci mecz w seniorskiej piłce zdobył 3-cią bramkę.