Relax Radziwiłłów 5-3 Sokół Budki Piaseckie

W sobotę 12 listopada seniorzy rozegrali ostatni mecz rundy jesiennej.

Tym razem o 3 punkty Relax powalczył z Sokołem Budki Piaseckie. Trener Rafał Woziński do gry w pierwszym składzie wybrał następującą jedenastkę: T.Agrestowski, M.Kośmider, M.Piątek, K.Pokorski, K.Sitkiewicz, K.Makowski, Ł.Kujawa, S.Chwedorczuk, K.Koziarski, M.Dubielecki, J.Melon.

Do przerwy Relax wygrywał 2-0 po bramkach M.Dubieleckiego i J.Melona. W 46' minucie na boisku pojawił się A.Heleniak i A.Rogulski zmieniając K.Sitkiewicza i K.Makowskiego. W drugiej połowie oba zespoły dołożyły po 3 trafienia. Dla Relaxu strzelali M.Kośmider - strzałem z dystansu, M.Piątek - technicznym strzałem w długi róg i  R.Woziński (który zmienił K.Koziarskiego) - z rzutu wolnego.

Na placu w drugiej części meczu zameldowali się również D.Barzenc i K.Sobol. Sokół Budki Piaseckie kończył mecz w dziewiątkę po dwóch czerwonych kartkach.

Był to ostatni ligowy mecz seniorów w rundzie jesiennej.