Guzovia Guzów 1-1 Relax Radziwiłłów

W sobotę 2 czerwca seniorzy zremisowali 1-1 z Guzovią Guzów.

Mecz odbył się na boisku w Guzowie o godz. 17:30. Trener Woziński do gry w pierwszym składzie delegował następującą jedenastkę: T.Agrestowki, K.Sitkiewicz, M.Piątek, K.Pokorski, J.Rutkowski, S.Chwedorczuk, B.Wojciechowski, Ł.Kujawa, K.Kośmider, K.Koziarski i M.Dubielecki.

Relax przejął inicjatywę już w pierwszych minutach spotkania i mimo ciężkiego boiska narzucił swój styl gry. Mimo wielu stworzonych przez Relax sytuacji bramkowych w pierwszej połowie nie zobaczyliśmy bramek.

Na drugą połowę podopieczni Rafała Wozińskiego wyszli bez zmian w składzie. W 60 minucie meczu po podaniu B.Wojciechowskiego piłkę na skrzydle otrzymał J.Rutkowski i technicznym strzałem w długi róg strzelił pierwszego gola w tym meczu. W 70 minucie goście wykonywali rzut wolny. Po dośrodkowaniu w polu karnym Relaxu do piłki najszybciej dobiegł napastnik Guzovii i niespodziewanym strzałem w krótki róg wyrównał wyniku meczu. Ostatnie 15 minut meczu to gra Relaxu i obrona Guzovii. Relax konsekwentnie wymieniał podania, dochodził do wielu okazji na strzelenie bramki - jednak strzały albo mijały bramkę gospodarzy, albo bramkarz stawał na wysokości zadania.  W 75 minucie na boisku pojawił się N.Nowak, który zmienił M.Dubieleckiego.

Mecz zakończył się wynikiem 1-1.