Relax Radziwiłłów 2-0 Józefowianka Józefów

W sobotni poranek Relax podejmował na własnym obiekcie lidera Józefioviankę Józefów.

W rundzie jesiennej padł remis 2-2 w Józefowie.

Każdy z zawodników Relaxu mocno zmotywowany po ostatnich zwycięstwach nad Tajfunem Brochów oraz Orionem Cegłów chciał pokazać wyższość nad rywalem. Mecz odbył się w ulewnych warunkach pogodowych. W pierwszej jedenastce wystąpili: Agrestowski, K. Wojciechowski, Piątek, Jaroszewski, Rutkowski, Kośmider, B. Wojciechowski, Kujawa, Chwedorczuk, Koziarski oraz Dubielecki.

W pierwszych minutach meczu inicjatywa towarzyszyła przyjezdnym. Stworzyli kilka sytuacji, jednak żadna nie okazała się być skuteczna. Relax po kilkunastu minutach zaczął grać na swoim poziomie i konstruował coraz groźniejsze akcje. W końcówce pierwszej części gry, strzał Kośmidra wybił ręką obrońca Józefowianki i jedenastkę pewnie wykorzystał Piątek. Do przerwy 1-0.

Drugą połowę zespół Relaxu rozpoczął od odbierania ataków i gry z kontry. W 60 minucie w środku pola dobrze zachował się M.Dubielecki, który dograł do wychodzącego na skrzydle Kośmidra a ten ładnym technicznym strzałem zza szesnastki pokonał bramkarza gości. Józefowianka dążyła do zdobycia bramki kontaktowej, jednak bezskutecznie.

Mecz zakończył się wynikiem 2-0 i jest to trzecie zwycięstwo z rzędu podopiecznych trenera Wozińskiego. W najbliższą sobotę o 3 punkty powalczymy w wyjazdowym spotkaniu z Guzovią Guzów.