Tajfun Brochów 0-1 Relax Radziwiłłów

W sobotę 19 maja seniorzy zagrali z Tajfunem Brochów .

Po zwycięstwie 7-2 z Orionem Cegłów podopieczni Rafała Wozińskiego pojechali do Brochowa, by zmierzyć się z Tajfunem, który liderował ligowej tabeli. Od pierwszych minut do gry przystąpiła następująca jedenastka: T.Agrestowski, K.Wojciechowski, M.Piątek, Ł.Jaroszewski, J.Rutkowski, Ł.Kujawa, B.Wojciechowski, S.Chwedorczuk, M.Kośmider, K.Koziarski, N.Nowak.

Tajfun od pierwszych minut narzucał swój styl, przez co przez zdecydowana większość meczu to gra długimi podaniami. Mimo tego, że gospodarze przeważali warunkami fizycznymi Relax stworzył kilka groźnych sytuacji bramkowych. W 20 minucie meczu piłkę od S.Chwedorczuka otrzymał K.Koziarski i technicznym lobem zaskoczył wysoko ustawionego bramkarza Tajfuna, 1-0 dla Relaxu.

W drugiej połowie J.Rutkowskiego zastąpił K.Pokorski. Relax skupił się na rozbijaniu ataku gości i grze z kontry. W sytuacji sam na sam z bramkarzem Tajfuna znalazł się M.Dubielecki, który zmienił K.Koziarskiego, jednak golkiper zdołał sparować jego strzał.

Na boisku pojawili się również Kuba Nowecki i Łukasz Pupecki.

Za tydzień zagramy w sobotę o godz. 11:00 na własnym boisku z Józefowianką Józefów.