Relax Radziwiłłów 2-1 Orion Cegłów

W sobotę 14. października Relax rozgrywał ligowe spotkanie z Orionem Cegłów. Mecz rozpoczął się o godz. 15:00 na boisku Relaxu.

Trener Woziński do gry w pierwszym składzie powołał następującą jedenastkę: T.Agrestowski, K.Wojciechowski, M.Piątek, Ł.Kujawa, J.Rutkowski, B.Wojciechowski, S.Chwedorczuk, M.Mojski, N.Nowak, K.Koziarski i R.Aleksandrowicz. Od pierwszych minut Relax naciskał na gości stwarzając wiele okazji do zdobycia bramki. Po jeden z akcji rzut karny dla Relaxu wywalczył M.Mojski. Do piłki podszedł M.Piątek, jednak jego strzał wybronił bramkarz Orionu. W ostatniej akcji pierwszej połowy rzut wolny wykonywany przez K.Koziarskiego wykorzystał R.Aleksandrowicz strzelając bramkę do szatni. Do przerwy 1-0.

Relax wyszedł na drugą połowę z zamiarem szukania drugiego gola, jednak to goście w 60' minucie wyrównali. Relax nie przestawał atakować. Na boisku pojawili się M.Dubielecki, D.Szuplewski i K.Sitkiewicz. W 91' minucie K.Wojciechowski podaniem z rzutu wolnego obsłużył M.Piątka, który strzałem z głowy wpakował piłkę do bramki gości. Relax wygrał 2-1.

W najbliższy weekend zagramy z BUKS Pruszków na ich boisku.