Józefowianka Józefów 2-2 Relax Radziwiłłów

W niedzielę 1. października Relax rozegrał ligowe spotkanie z Józefowianką Józefów. Mecz odbył się na boisku w Płochocinie o godz. 11:00.

Trener Rafał Woziński do gry od pierwszych minut powołał następującą jedenastkę: T.Agrestowski, M.Kośmider, K.Wojciechowski, M.Piątek, Ł.Kujawa, K.Sitkiewicz, P.Niewczas, R.Aleksandrowicz, B.Wojciechowski, K.Koziarski, N.Nowak.

Pierwsze minuty meczu przyniosły dwie bramki dla Relaxu - pierwsza z rzutu karnego strzelona przez M.Piątka, druga po strzale K.Koziarskiego z narożnika pola karnego. Gospodarze zdołali jeszcze przed gwizdkiem kończącym pierwszą część spotkania odpowiedzieć golem kontaktowym. W drugiej połowie Relax próbował atakować poprzez kontrataki odpowiadając na pozycyjny atak Józefowianki. Wynik 2-1 dla Relaxu utrzymywał się aż do doliczonego czasu gry. W ostatnich minutach spotkania błąd zawodników Relaxu wykorzystali napastnicy gospodarzy strzelając bramkę na 2-2.

W drugiej połowie na boisku pojawili się również: J.Rutkowski, K.Pokorski, M.Dubielecki.

W najbliższą środę o godz. 16:00 Relax zagra z Guzovią Guzów na własnym boisku.