Sokół Budki Piaseckie 0:1 Relax Radziwiłłów

W pierwszym meczu ligowym w sezonie 2017/2018 Relax podejmował Sokół Budki Piaseckie.

Mecz odbył się na boisku w Teresinie. Zespół Rafała Wozińskiego w okresie przygotowawczym nie przegrał meczu, dodatkowo pokonał drużynę Tura Jaktorów w Pucharze Polski.

Sobotni mecz z Sokołem był dużym sprawdzianem dla zawodników Relaxu. Wyjściową jedenastkę tworzyli: T. Agrestowski, M. Kośmider, K. Wojciechowski, M. Pupecki, K. Pokorski, K. Koziarski, D. Badowski, N. Nowak, K. Trojańczyk, D. Koźbiał, M. Dubielecki.

Początkowo mecz był wyrównany. Pod koniec pierwszej połowy Relax osiągnął przewagę i stwarzał więcej sytuacji do zdobycia bramki. Gospodarzy stać było tylko na wyprowadzanie kontr. Pierwsze 45 minut na remis - 0-0.

W przerwie trener R. Woziński dokonał jednej zmiany i w miejsce K. Trojańczyka pojawił się J. Napiórkowski. Po gwizdku sędziego mecz był bardzo podobny do pierwszej części spotkania. Relax miał kilka dogodnych sytuacji m.in. po rzutach rożnych, jednak brakowało skuteczności. W około 70 minucie meczu na 25 metrze piłkę przyjął D. Koźbiał i precyzyjnym wolejem w samo okienko pokonał bramkarza Sokoła. Pod koniec meczu dobre sytuacje do podwyższenia rezultatu mieli m.in. K. Koziarski. W międzyczasie na boisku zameldowali się również D. Szuplewski i Ł. Pupecki. Do końcowego gwizdka sędziego nic się nie zmieniło.

Relax zdobył trzy punkty w pierwszym meczu ligowym, Sokół Budki Piaseckie 0-1 Relax Radziwiłłów.